Müükhouse
9 room luxury Villa for sale in Uzès, France - 131510890 - LuxuryEstate.com
745 000 €
3548 €/m²
9
Toad kokku
5
Magamistoad
210 m²
Elamispind
Kirjeldus
Uzès, proche, dans un village à 10 km, villa de 210 m2 de surface habitable construite sur un très beau terrain clos et arboré de 1700 m2 environ. La maison aux prestations soignées, se compose d'une partie principale de 160m2 avec Cuisine ouverte équipée, Séjour, Salon avec cheminée, 2 chambres de plain pied et deux chambres à l'étage, ET un appartement indépendant de 52m2 avec terrasse privative...
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: luxuryestate.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
17 kmLennujaam
60 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
4 kmKeskkool
LähedalÜlikool
LähedalRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
26 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
9 kmKeskkond
Raudtee
LähedalPhoto Tour