Müükhouse
(83) GRIMAUD - Golfe de Saint-Tropez / Maison en pierre - En
400 000 €
3412 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
117.25 m²
Elamispind
142 m²
Krunt
Kirjeldus
À VENDRE - EXCLUSIVITÉ BEVEL IMMOBILIER<br> (83) GRIMAUD - GOLFE DE SAINT TROPEZ<br> MAISON AU CHARME PROVENCALE - PRÉSERVÉ DANS HAMEAU<br> Idéal résidence principale ou investissement avec possibilité studio indépendant.<br> Au coeur d'un hameau discret et préservé de Grimaud, idéalement située dans le Golfe de Saint-Tropez, cette maison de caractère en pierre incarne parfaitement l'art de vivre...
Ehitusaasta1860
OmandTäis
Korrust3
Lisaomadused
Aed
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com
Energiatõhusus
Energiaklass
276 kWh/m²/yrE
Class E — 276 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
11 kg CO²/m²/yrC
Class C — 11 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
20 kmLennujaam
38 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
3 kmÜlikool
30 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
4 kmHaigla
3 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus