Müükapartment
2-room apartment in GR
430 000 €
5375 €/m²
2
Toad kokku
1
Vannitoad
80 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Ehitusaasta2013
Korrus2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
10 kmMetroopeatus
LähedalLennujaam
15 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
6 kmRaamatukogu

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.