For Salehouse
7h + th + oh + k + ah + ph + s + hs + 4kh / wc + at
€925,000
€4,111/m²
Luotokatu 10, Lahti
7
Total rooms
225 m²
Livable surface
943 m²
Land area
Description
Herää aamuisin Vesijärven maisemaan ja nauti omasta rauhasta vain muutaman minuutin päässä Lahden keskustasta. Kolmeen kerrokseen rakennnettu koti tarjoaa ylellistä arkea, jonka kruunaavat oma lapsiystävällinen ranta, venelaituri mahdollisuus, kahden auton katos ja autotalli. Villa Mäntyniemi Kariniemessä on yksi Lahden merkittävimmistä rantakiinteistöistä, joka myydään Asunto Oy -muotoisena (va...
Year built1991
ConditionGood
Photos by Category
Source of photos: etuovi.com
Location
Luotokatu 10, Lahti
Exact locationNeighborhood
Amenities within walking distance (500m) are highlighted
Transport
Bus stop
100 m2 minTrain station
6 km16 minAirport
85 km3.7hEducation
Kindergarten
1.6 km25 minUniversity
2.9 km8 minLibrary
3 km8 minShopping & Services
Supermarket
2.3 km6 minGrocery store
2.2 km6 minRestaurant
2.2 km6 minBank
5 km14 minHealthcare
Pharmacy
2.3 km6 minDoctor
3.0 km8 minHospital
5 km13 minVeterinary
6 km14 minLeisure & Nature
Park
1.3 km21 minBeach
1.9 km29 minPhoto Tour