For Salehouse
5-room house in Ventabren
€749,000
€6,040/m²
5
Total rooms
4
Bedrooms
2
Bathrooms
124 m²
Neighborhood
Distances are approximate — exact location is not available for this listing
Transport
Bus stop
NearbyTrain station
8 kmAirport
12 kmEducation
Kindergarten
NearbyPrimary school
NearbySecondary school
4 kmUniversity
6 kmLibrary
3 kmShopping & Services
Supermarket
NearbyGrocery store
NearbyRestaurant
NearbyShopping center
13 kmBank
3 kmHealthcare
Pharmacy
NearbyDoctor
3 kmHospital
7 kmVeterinary
NearbyLeisure & Nature
Park
NearbyBeach
10 kmEnvironment
Major road
NearbyRailway tracks
NearbyPhoto Tour

facade

facade

facade