Müükapartment
5-room apartment in Metz
795 000 €
5761 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
138 m²
Elamispind
Ehitusaasta2026
Lisaomadused
Linnaavaade
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: luxuryestate.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
15 kmHaridus
LähedalRand
4 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

dining room

bathroom

bedroom

bedroom

terrace patio

terrace patio