Müükapartment
4-room apartment in Port Grimaud
1 170 000 €
15 195 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
77 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
21 kmLennujaam
38 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
31 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
4 kmHaigla
LähedalVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus