Üürapartment
4-room apartment in Stockholm
18 390 SEK / kuus
230 SEK/m²
Bäverbäcksvägen 28
4
Toad kokku
80 m²
Elamispind
Korrus1
Lisaomadused
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: qasa.com
Asukoht
Bäverbäcksvägen 28
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Raudteejaam
6 km15 minMetroopeatus
6 km15 minLennujaam
19 km49 minHaridus
Lasteaed
700 m11 minKeskkool
16 km41 minÜlikool
11 km29 minRaamatukogu
600 m10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m10 minToidupood
200 m3 minRestoran
500 m8 minPank
7 km17 minTervishoid
Apteek
3 km8 minArst
500 m7 minHaigla
5 km13 minVeterinaaria
6 km15 minVaba aeg ja loodus
Park
800 m12 minRand
1,4 km22 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.