Müükapartment
4-room apartment in Antibes
530 000 €
6795 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
78 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bellesdemeures.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
11 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank
LähedalRand
4 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
4 kmPhoto Tour

living room

bedroom

garden

bedroom

bathroom