Müükapartment
4-room apartment in Montpellier
570 000 €
4957 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
115 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bellesdemeures.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
8 kmHaridus
LähedalRand
8 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

living room

bedroom

bathroom

bedroom

terrace patio