Müükapartment
4-Bedroom Apartment with Parking in Châtillon
430 000 €
4526 €/m²
4
Toad kokku
95 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This four-bedroom, three-bathroom apartment is located in Châtillon, featuring a 25 m² south-facing living room that receives natural light throughout the day. The property includes an independent, equipped kitchen, a bathroom, and separate WC. Additional amenities include a private parking space, a storage cellar, and access to an elevator. The apartment is part of a 1970s building with 10 floors...
Ehitusaasta1970
OmandKaasomand
Korrus4 / 10
Lisaomadused
Sisustatud köök
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: ladresse.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
8 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
5 kmPank
LähedalRand
4 kmKeskkond

bedroom
4-Bedroom Apartment with Parking in Châtillon
430 000 €
4526 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
L'adresse Châtillon
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.