For Saleapartment
3h, keittiö, vh, kph, lasitettu parveke
€34,000
€425/m²
Pupuhuhdantie 14, Jyväskylä
80 m²
Livable surface
Description
Valoisa kolmio lasitetulla parvekkeella Pupuhuhdassa Tämä 80-neliöinen kolmio tarjoaa viihtyisää asumista rauhallisella alueella. Toisessa kerroksessa sijaitseva koti hurmaa avaruudellaan ja puistomaisilla näkymillään. Kodissa on toimiva pohjaratkaisu, joka tekee arjesta sujuvaa. Lasitettu parveke tarjoaa mukavan lisätilan rentoutumiseen kaakkoissuuntaan. Erillinen vaatehuone tuo kaivattua säily...
Year built1979
Conditionproperty.detail.details.conditionValues.fair_condition
Photos by Category
Source of photos: etuovi.com
Location
Pupuhuhdantie 14, Jyväskylä
Exact locationNeighborhood
Amenities within walking distance (500m) are highlighted
Transport
Bus stop
100 m2 minTrain station
3 km9 minAirport
130 km5.7hEducation
Kindergarten
1.7 km27 minUniversity
3.0 km8 minLibrary
500 m8 minShopping & Services
Supermarket
900 m15 minGrocery store
600 m9 minRestaurant
800 m13 minBank
3 km9 minHealthcare
Pharmacy
500 m8 minDoctor
1.0 km16 minHospital
6 km15 minVeterinary
1.4 km22 minLeisure & Nature
Park
0 m1 minBeach
1.4 km22 minEnvironment
Railway tracks
800 m13 minPhoto Tour