For Saleapartment
3H + K + S
€21,493
€314/m²
Meri-Rastilan tie 23, Helsinki
3
Total rooms
68.5 m²
Livable surface
Description
ASUNNON KUVAUS: Tässä asunnossa asut ensimmäiset kolme kuukautta ilman vastikkeenmaksuvelvollisuutta. Etu tähän asuntoon, kun sopimus alkaa viimeistään 30.6.2026. Tilava ja valoisa kolmio koti Meri-Rastilan rauhallisella alueella, lähellä merenrantaa ja monipuolisia ulkoilumaastoja. Asunnossa on toimiva pohjaratkaisu sekä oma sauna, jotka lisäävät asumismukavuutta arjessa. Toisen kerroksen kodi...
Year built1996
Photos by Category
Source of photos: etuovi.com
Location
Meri-Rastilan tie 23, Helsinki
Exact locationNeighborhood
Amenities within walking distance (500m) are highlighted
Transport
Bus stop
100 m1 minTrain station
3 km8 minSubway station
600 m9 minAirport
14 km36 minEducation
Kindergarten
300 m4 minUniversity
4 km9 minLibrary
1.3 km20 minShopping & Services
Supermarket
600 m9 minGrocery store
700 m10 minRestaurant
200 m3 minBank
2.6 km7 minHealthcare
Pharmacy
1.2 km19 minDoctor
1.3 km20 minHospital
5 km13 minVeterinary
1.6 km25 minLeisure & Nature
Park
0 m1 minBeach
300 m4 minEnvironment
Railway tracks
1.5 km24 minPhoto Tour