For Saleapartment
3h + k
€45,000
€570/m²
Lähteentie 7, Alavus
3
Total rooms
79 m²
Livable surface
Description
Näppärä maatason kolmio omaan tai sijoituskäyttöön. Aivan palveluiden ääressä sijaitsee tämä alimman kerroksen 79m2 valoisa kolmio. Huoneisto on valmistunut vuonna 1980 ja remontoitu kylpyhuoneen osalta tyylikkään nykyaikaiseksi. Tämän kodin etuja ovat mm. keskeinen sijainti, selkeä tilaratkaisu ilman hukkaneliöitä ja olohuoneen jatkeena oleva terassi. Taloyhtiön saunatilat ovat asukkaiden k...
Year built1980
Conditionproperty.detail.details.conditionValues.fair_condition
Photos by Category
Source of photos: etuovi.com
Location
Lähteentie 7, Alavus
Exact locationNeighborhood
Amenities within walking distance (500m) are highlighted
Transport
Bus stop
100 m1 minTrain station
3 km9 minAirport
106 km4.6hEducation
Kindergarten
600 m10 minUniversity
46 km2.0hLibrary
300 m5 minShopping & Services
Supermarket
200 m2 minGrocery store
200 m4 minRestaurant
100 m2 minBank
300 m5 minHealthcare
Pharmacy
300 m4 minDoctor
6 km16 minHospital
600 m9 minVeterinary
4 km10 minLeisure & Nature
Park
0 m1 minBeach
500 m7 minEnvironment
Railway tracks
3 km8 minPhoto Tour

Location
Lähteentie 7, Alavus
Exact location