Müükapartment
3-bedroom apartment in Misericórdia
1 100 000 €
6918 €/m²
3
Magamistoad
2
Vannitoad
159 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: luxuryestate.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
5 kmHaridus
LähedalRand
5 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour