Müükapartment
3-Bedroom Flat with Mont-Blanc View in Gex
330 000 €
4874 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
67,7 m²
Elamispind
9 m²
Terrass
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom flat is located on the second floor of a 2014 residence, offering a south-facing 9 m² terrace with panoramic views of Mont-Blanc and the Alps. The property features a bright living area with direct terrace access, an open-plan kitchen, and two comfortable bedrooms, one with built-in wardrobes. It includes two parking spaces, one in a secure underground car park wit...
Ehitusaasta2014
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
9 kmLennujaam
10 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
6 kmRaamatukogu
LähedalRand
7 kmPhoto Tour

other room

3-Bedroom Flat with Mont-Blanc View in Gex
330 000 €
4874 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
VAN KLEEF Rolf
3G IMMO-CONSULTANT
Viide: 206202RVK
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.