Müükapartment
3-Bedroom Flat with Air Conditioning in Torrefiel
189 900 €
2967 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
64 m²
Elamispind
Põhi
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom flat, located on the second floor, features air conditioning and is situated in Torrefiel. The property includes two double bedrooms, a hallway, a full bathroom, and a combined living-dining room with kitchen. The flat boasts high-quality finishes, including smooth walls, elegant parquet flooring, and custom-made sapelly wood joinery, with robust aluminium exterior windows.
Ehitusaasta1970
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus2
Lisaomadused
Konditsioneer
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: yaencontre.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmMetroopeatus
LähedalLennujaam
7 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
6 kmÜlikool
LähedalRand
4 kmKeskkond
Raudtee
3 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.