Müükapartment
3-Bed Apartment with South-West Terrace in Cabourg
168 800 €
4019 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
42 m²
Elamispind
Kagu
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom apartment is located on an elevated ground floor within a residence near the hippodrome, new casino, and aqua park, with a 10-minute walk to the town centre and beach. It features an entrance with a cupboard, a living room with access to a spacious south-west terrace offering views over green spaces, a fitted and equipped kitchenette, two large bedrooms with cupboards, a bathroo...
Ehitusaasta1979
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus0 / 3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
LähedalÜlikool
19 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
18 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
16 kmVeterinaaria
8 kmVaba aeg ja loodus

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 4. nov 2025 | 199 000 € | 4738 € / m² | Algne |
| 24. dets 2025 | 189 900 € | 4521 € / m² | -4.6% |
| 16. mai 2026 | 168 800 € | 4019 € / m² | -11.1% |