Müükapartment
3-Bed Apartment with South Terrace in Saint Martin d'Hères
242 000 €
4033 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
60 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
8 m²
Terrass
Kirjeldus
This three-bedroom apartment, with an additional kitchen space, is located on the second floor of a residential building with an elevator. It features a south-facing terrace of 8 m² and a private parking space. The property offers a south-facing view, a living room of 24 m² open to the kitchen, and two bedrooms each measuring 11 m². The building includes solar panels and is situated near local ame...
Ehitusaasta2025
SeisukordUus
OmandKaasomand
Korrus2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
39 kmHaridus
LähedalRand
8 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

3-Bed Apartment with South Terrace in Saint Martin d'Hères
242 000 €
4033 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Dominique LAFRANCESCHINA
GERIMM
Viide: 76901
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.