For Salehouse
3-4h, k, 2x kh, s, piha (yj: 3h + k + s)
€129,000
€1,583/m²
Pesäpuunkuja 3, Vantaa
4
Total rooms
81.5 m²
Livable surface
Description
Vehreällä pientaloalueella erinomainen koti lapsiperheelle heti vapaana. Alakerran pesutilat uusittu ja myös yläkerrassa on pesuhuone/ wc /kodinhoitotila. Oma suojainen takapiha etelän suuntaan. Erilliset lämpimät varastokopit sekä pyöräkellari. Autopaikka lämpötolpalla, hyvät bussiyhteydet vierestä sekä kouluihin kävelymatka. Olisiko tässä teidän uusi kotinne? Soita ja varaa oma esittelyaikasi!
Year built1997
Conditionproperty.detail.details.conditionValues.fair_condition
Photos by Category
Source of photos: etuovi.com
Location
Pesäpuunkuja 3, Vantaa
Exact locationNeighborhood
Amenities within walking distance (500m) are highlighted
Transport
Bus stop
100 m2 minTrain station
1.5 km24 minAirport
6 km15 minEducation
Kindergarten
1.2 km19 minUniversity
8 km20 minLibrary
1.5 km23 minShopping & Services
Supermarket
1.6 km25 minGrocery store
1.6 km26 minRestaurant
800 m13 minBank
4 km10 minHealthcare
Pharmacy
1.8 km28 minDoctor
1.8 km27 minHospital
4 km9 minVeterinary
1.6 km25 minLeisure & Nature
Park
300 m5 minBeach
1.3 km20 minEnvironment
Major road
2.4 km6 minRailway tracks
800 m13 minPhoto Tour