For Saleapartment
2H + KT
€41,960
€922/m²
Taubenkuja 4, Helsinki
2
Total rooms
45.5 m²
Livable surface
Description
HYÖDYNNÄ ETU: ILMAINEN MUUTTO! Kun muutat uuteen kotiin, haluamme tehdä siitä mahdollisimman helppoa. Siksi tarjoamme tähän asuntoon asumisoikeus- tai vuokrasopimuksen tehneille ilmaisen muuton. Etuun sisältyy kanto- ja kuljetustyö yhdestä osoitteesta Uudenmaan sisällä (muutettavat tavarat enintään 150 kg/kpl). Etu ei sisällä muuttolaatikoita. Saat tarkemmat pakkaus- ja toimintaohjeet sopimuksen y...
Year built2019
ConditionGood
Photos by Category
Source of photos: etuovi.com
Location
Taubenkuja 4, Helsinki
Exact locationNeighborhood
Amenities within walking distance (500m) are highlighted
Transport
Bus stop
100 m1 minTrain station
5 km13 minSubway station
2.7 km7 minAirport
15 km40 minEducation
Kindergarten
200 m3 minUniversity
1.8 km29 minLibrary
1.5 km23 minShopping & Services
Supermarket
1.4 km22 minGrocery store
700 m11 minRestaurant
700 m11 minBank
5 km12 minHealthcare
Pharmacy
1.5 km24 minDoctor
1.5 km24 minHospital
4 km9 minVeterinary
2.4 km6 minLeisure & Nature
Park
200 m3 minBeach
700 m11 minEnvironment
Railway tracks
3 km9 minPhoto Tour