For Salehouse
2h + kk + s + viheriö
€38,000
€835/m²
Kuusistontie 5-7, Kauhajoki
45.5 m²
Livable surface
Description
Koivisto-Kokon alueella pienestä 4 asunnon taloyhtiöstä myytävänä kaksio! Asunnossa olohuone ja keittiö, makuuhuone, pesuhuone ja oma sauna. Pintamateriaaleiltaan asunto on siisti ja peruskuntoinen. Takapihan puolella ns. viherhuone, jossa valokate seinissä ja katossa, suojainen paikka kesällä ja talvella! Kaukolämpö vesikeskuslämmitys! Autopaikka ja varasto kuuluu jokaiselle asunnolle. Asunto...
Year built1990
Conditionproperty.detail.details.conditionValues.fair_condition
Photos by Category
Source of photos: etuovi.com
Location
Kuusistontie 5-7, Kauhajoki
Exact locationNeighborhood
Amenities within walking distance (500m) are highlighted
Transport
Bus stop
600 m9 minAirport
72 km3.1hEducation
Kindergarten
500 m8 minLibrary
1.0 km16 minShopping & Services
Supermarket
2.1 km5 minGrocery store
1.9 km29 minRestaurant
1.3 km21 minBank
1.2 km19 minHealthcare
Pharmacy
1.9 km30 minDoctor
500 m8 minHospital
1.1 km17 minVeterinary
1.2 km19 minLeisure & Nature
Park
200 m3 minBeach
17 km45 minPhoto Tour