Müükapartment
2-room apartment in Lahti
96 000 €
1846 €/m²
Palokunnantie 1, Lahti
2
Toad kokku
52 m²
Elamispind
Ehitusaasta1985
Seisukordproperty.detail.details.conditionValues.fair_condition
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Palokunnantie 1, Lahti
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
2,4 km6 minLennujaam
79 km3.4hHaridus
Lasteaed
0 m1 minÜlikool
4 km11 minRaamatukogu
500 m7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,2 km19 minToidupood
600 m9 minRestoran
300 m4 minPank
2,4 km6 minTervishoid
Apteek
1,2 km19 minArst
2,1 km5 minHaigla
2,1 km6 minVeterinaaria
2,4 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
1000 m15 minRand
1,3 km20 minKeskkond
Suurem tee
5 km12 minRaudtee
500 m8 minPhoto Tour