Müükapartment
2h, k, kph, las.p.
149 800 €
3942 €/m²
Seutulantie 2, Järvenpää
2
Toad kokku
38 m²
Elamispind
Kirjeldus
Myynnissä 2/7 kerroksen heti vapaa ja muuttovalmis kaksio vuonna 2012 valmistuneessa kerrostalossa. Keittiö, olohuone sekä ruokailutila ovat avointa ja yhtenäistä tilaa. Kompaktin kodin olohuoneen jatkeena on reilunkokoinen lasitettu parveke. Tilavasta makuuhuoneesta löytyy hyvin kaappitilaa. Huoneiston tonttiosuus on jo lunastettu omaksi. Kompaktin kodin sijainti on keskeinen lähellä Järvenpään k...
Ehitusaasta2012
SeisukordHea
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Seutulantie 2, Järvenpää
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
400 m6 minLennujaam
17 km44 minHaridus
Lasteaed
200 m3 minÜlikool
3 km8 minRaamatukogu
200 m4 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
1000 m15 minRestoran
200 m3 minPank
500 m8 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
200 m3 minHaigla
6 km16 minVeterinaaria
9 km23 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
1,3 km20 minKeskkond
Suurem tee
2,5 km7 minRaudtee
300 m4 minPhoto Tour