Pildid puuduvad
Üürapartment
2-bedroom apartment in paris
7480 € / kuus
75 €/m²
2
Magamistoad
1
Vannitoad
100 m²
Elamispind
100 m²
Krunt
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
14 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
10 kmPank
LähedalRand
5 kmKeskkond
Raudtee
LähedalHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.