Müükhouse
2-Storey Terraced House with West Garden in Ledeberg
329 500 €
2701 €/m²
Hilarius Bertolfstraat 66
5
Toad kokku
5
Magamistoad
1
Vannitoad
122 m²
Elamispind
136 m²
Krunt
20 m²
Terrass
Kirjeldus
This five-bedroom, one-bathroom terraced house is located in a quiet street in Ledeberg, within walking distance of Gent-centre. The property features a west-oriented garden with a large shed and a 20 m² covered terrace. The house requires modernisation, offering an opportunity for personalisation, and is situated 600m from the E17/E40 access road.
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust3
Energiaklass
366 kWh/m²/yrD
Class D — 366 kWh/m²/yr
Asukoht
Hilarius Bertolfstraat 66
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
800 m12 minLennujaam
51 km2.2hHaridus
Lasteaed
800 m13 minÜlikool
1,3 km21 minRaamatukogu
300 m4 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
200 m2 minRestoran
200 m3 minPank
300 m4 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
500 m7 minHaigla
900 m14 minVeterinaaria
500 m7 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
4 km10 minKeskkond
Suurem tee
600 m9 minRaudtee
500 m9 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.