Müükapartment
2-Bedroom Apartment with Terrace in Ixelles
380 000 €
3762 €/m²
Avenue Louise 133, 1050 Brussel
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
101 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom apartment is located on the third floor of a building on Avenue Louise in Ixelles. It features a spacious 41 m² living room, a kitchen with a balcony, and a private cellar. The property requires renovation and includes a terrace, basement, and elevator access.
Ehitusaasta1951
SeisukordVajab remonti
Korrus3
Energiaklass
339 kWh/m²/yrF
Class F — 339 kWh/m²/yr
Asukoht
Avenue Louise 133, 1050 Brussel
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
1,3 km20 minMetroopeatus
800 m12 minLennujaam
10 km25 minHaridus
Lasteaed
600 m9 minAlgkool
1,2 km19 minKeskkool
700 m10 minÜlikool
900 m14 minRaamatukogu
400 m7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
100 m1 minRestoran
100 m1 minPank
400 m7 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
200 m4 minHaigla
1,0 km16 minVeterinaaria
700 m11 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
20 km52 minKeskkond
Raudtee
1,1 km18 minPhoto Tour

Asukoht
Avenue Louise 133, 1050 Brussel
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.