Müükapartment
2-Bedroom Apartment with Sea View in Carvoeiro
697 000 €
8605 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
81 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
36 m²
Terrass
Kirjeldus
This two-bedroom apartment is located on level 1 of a high-end residential resort in Carvoeiro, offering a large 36 m² terrace with sea views. The property features a fully equipped kitchen, integrated air conditioning, underfloor heating in the bathrooms, and high-end finishes. It includes one parking space and one storage room, with the option for professional rental management.
SeisukordUus
Korrus1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
7 kmLennujaam
42 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
38 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
5 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
10 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
3 kmRand

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.