Müükapartment
2-room apartment in Espoo
340 000 €
5397 €/m²
Matinniitynkuja 1, Espoo
2
Toad kokku
63 m²
Elamispind
Ehitusaasta2013
SeisukordHea
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Matinniitynkuja 1, Espoo
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
6 km15 minMetroopeatus
300 m5 minLennujaam
18 km48 minHaridus
Lasteaed
100 m2 minÜlikool
5 km13 minRaamatukogu
300 m5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
200 m4 minRestoran
300 m5 minPank
300 m5 minTervishoid
Apteek
300 m4 minArst
200 m3 minHaigla
4 km9 minVeterinaaria
1,4 km21 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
1,2 km18 minPhoto Tour