Müükhouse
19th-Century Bourgeois House in Matignon Centre
550 000 €
2489 €/m²
14
Toad kokku
7
Magamistoad
1
Vannitoad
221 m²
Elamispind
998 m²
Krunt
Kirjeldus
This 19th-century bourgeois house features six bedrooms, one bathroom, and one shower room, with three toilets. The main house, approximately 163 m², offers generous volumes and potential, including a kitchen open to a veranda. An annex of 58 m² with a terrace provides a view over the garden. The property is set on a 998 m² plot with additional outbuildings and a cellar.
Ehitusaasta1890
Energiaklass
272 kWh/m²/yrF
Class F — 272 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
76 kg CO²/m²/yrF
Class F — 76 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
10 kmLennujaam
71 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
24 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
10 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
3 kmRand

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.