Müükhouse
1965 House with Garden in Villerupt
265 000 €
3011 €/m²
54190, Villerupt
5
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
88 m²
Elamispind
429 m²
Krunt
3
Parkimiskohad
Kirjeldus
This three-bedroom house features a living area of 88 m², a garden, and a terrace. The property is situated in a quiet residential area of Villerupt, in the sought-after Cantebonne sector.
Ehitusaasta1965
Energiaklass
329 kWh/m²/yrE
Class E — 329 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
72 kg CO²/m²/yrF
Class F — 72 kg CO²/m²/yr
Asukoht
54190, Villerupt
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
2,3 km6 minLennujaam
24 km1.1hHaridus
Lasteaed
100 m1 minAlgkool
2,2 km6 minKeskkool
900 m15 minÜlikool
4 km10 minRaamatukogu
0 m1 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
1,9 km29 minRestoran
1,9 km30 minKaubanduskeskus
11 km30 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
200 m2 minArst
1,8 km28 minHaigla
5 km13 minVeterinaaria
1,8 km28 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m8 minRand
23 km59 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
2,2 km6 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.