Müükhouse
1940s House with Terrace in Soual
129 000 €
860 €/m²
5
Toad kokku
150 m²
Elamispind
200 m²
Krunt
Kirjeldus
This five-room house features four bedrooms and two bathrooms. The property includes a large living-dining room with high ceilings, a kitchen with a pantry, and a private terrace. The house is located in a small village between Castres and Revel, approximately 5 minutes from Soual and its amenities.
Ehitusaasta1940
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
9 kmLennujaam
60 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
6 kmÜlikool
13 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
6 kmToidupood
4 kmRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
11 kmVeterinaaria
9 kmVaba aeg ja loodus
Park
3 kmRand
17 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
5 kmPhoto Tour

courtyard
1940s House with Terrace in Soual
129 000 €
860 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Safti
Viide: 1484216
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 7. juuli 2025 | 140 000 € | 933 € / m² | Algne |
| 7. okt 2025 | 132 000 € | 880 € / m² | -5.7% |
| 15. apr 2026 | 129 000 € | 860 € / m² | -2.3% |