Müükhouse
1930s Corner House with Garden in Hilversum
470 000 €
5529 €/m²
Pelikaanstraat 29
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
85 m²
Elamispind
103 m²
Krunt
Põhi
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom corner house features a living room with access to a north-facing garden with a storage area of approximately 8 m². The property is well-maintained and located within walking distance of the town centre and Hilversum Centraal station.
Ehitusaasta1934
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust3
Asukoht
Pelikaanstraat 29
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
600 m9 minLennujaam
28 km1.2hHaridus
Lasteaed
600 m10 minAlgkool
1,2 km18 minKeskkool
24 km1.1hÜlikool
700 m11 minRaamatukogu
1,5 km24 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
600 m9 minRestoran
500 m8 minPank
1,1 km17 minTervishoid
Apteek
800 m13 minArst
1,1 km18 minHaigla
1,0 km16 minVeterinaaria
600 m9 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m8 minRand
1,1 km17 minKeskkond
Raudtee
400 m6 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 2. mai 2026 | 470 000 € | 5529 € / m² | Algne |
| 15. mai 2026 | 455 000 € | 5353 € / m² | -3.2% |
| 16. mai 2026 | 470 000 € | 5529 € / m² | +3.3% |