Müükhouse
18th-Century Manor with Garden in Saint Malo
1 612 000 €
4783 €/m²
15
Toad kokku
8
Magamistoad
2
Vannitoad
337 m²
Elamispind
9786 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This 15-room manor, dating from the early 18th century, offers 337 m² of habitable space. The property features a main residence with multiple living areas, eight bedrooms, and potential for various uses, including a gîte or guest house. The south-facing, walled garden includes parking, a covered area, a shed, a cellar, and a stone building, located just 3 km from the beaches.
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immobilier.notaires.fr, properstar.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
284 kWh/m²/yrE
Class E — 284 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
11 kg CO²/m²/yrC
Class C — 11 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
64 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
23 kmPank

facade
18th-Century Manor with Garden in Saint Malo
1 612 000 €
4783 €/m²
Avaldaja
OFFICE VAUBAN - Notaires à ST MALO
Viide: 35084-825
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.