Müükhouse
10-Piece Family House with Courtyard in Lunéville
137 000 €
623 €/m²
10
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
220 m²
Elamispind
300 m²
Krunt
Kirjeldus
This ten-room, seven-bedroom house is located in a quiet area near the Place des Carmes in Lunéville. The ground floor features two independent entrances, with one offering 100 m² suitable for a professional use, including four rooms and a private courtyard of 110 m². The first floor houses a five-bedroom apartment of 120 m², with a spacious living area and a loft of 140 m² on the second level. Th...
SeisukordHea
OmandTäis
KüteGaas
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: optimhome.com
Energiatõhusus
Energiaklass
33 kWh/m²/yrA
Class A — 33 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
33 kg CO²/m²/yrD
Class D — 33 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
46 kmHaridus
Lasteaed
7 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
23 kmRaamatukogu
LähedalRand
7 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.