Üürapartment
1-room apartment in Stockholm
9773 SEK / kuus
287 SEK/m²
Vardövägen 44
1
Toad kokku
34 m²
Elamispind
Korrus2
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: qasa.com
Asukoht
Vardövägen 44
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Raudteejaam
2,1 km6 minMetroopeatus
6 km15 minLennujaam
21 km54 minHaridus
Lasteaed
100 m2 minKeskkool
17 km44 minÜlikool
2,4 km6 minRaamatukogu
100 m2 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
300 m5 minRestoran
300 m5 minPank
1,9 km31 minTervishoid
Apteek
4 km10 minArst
4 km10 minHaigla
1,4 km21 minVeterinaaria
900 m14 minVaba aeg ja loodus
Park
600 m9 minRand
1,6 km24 minKeskkond
Suurem tee
900 m14 minRaudtee
200 m3 minPhoto Tour

facade

bedroom

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.