Müükapartment
1-Bedroom Apartment with Balcony in Bischheim
152 189 €
4476 €/m²
1
Toad kokku
34 m²
Elamispind
6 m²
Krunt
6,2 m²
Terrass
Kirjeldus
This one-bedroom apartment, located in a contemporary residence with carefully designed architecture, offers a 34.45 m² living space. It features a bright living room with an open kitchen, a balcony of 6.21 m², and included parking. Situated conveniently near shops, transport links, schools, and main roads, the property balances accessibility with a serene environment.
SeisukordUus
Korrus1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
11 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
5 kmPank
Suurem tee
4 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

balcony

balcony

balcony
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.