Müükapartment
1-Bed Flat with Garage in Matosinhos
450 000 €
2761 €/m²
1
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
163 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This one-bedroom apartment features a 78 m² living space, an additional 58 m² outdoor area, and a garage connection. Located in Matosinhos Sul, it offers proximity to the beach and City Park, with convenient metro access. The property boasts modern finishes and an energy rating of A.
Ehitusaasta2024
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus0
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
5 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.