Müükapartment
Zorgeloos wonen in stijl: instapklare serviceflat in Residentie Stuyvenberg
261 000 €
4210 €/m²
Gistelsteenweg 21 - bus A0105, 8490, Varsenare
1
Toad kokku
1
Magamistoad
62 m²
Elamispind
5 m²
Terrass
Kirjeldus
Dit instapklare appartement van 62 m² bevindt zich in Blok A van Residentie Stuyvenberg en combineert comfort, kwaliteit en zorgeloos wonen. De flat beschikt over een lichtrijke woonkamer met open keuken, 1 slaapkamer, een badkamer met douche, lavabo en toilet, een praktische berging en een aangenaam terras. Het appartement werd afgewerkt met hoogwaardige en duurzame materialen, waaronder parketv...
Ehitusaasta2016
Korrus0
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: spotto.be
Energiatõhusus
Energiaklass
93 kWh/m²/yrA
Class A — 93 kWh/m²/yr
Asukoht
Gistelsteenweg 21 - bus A0105, 8490, Varsenare
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
4 km11 minLennujaam
69 km3.0hHaridus
Lasteaed
1,6 km25 minÜlikool
3 km9 minRaamatukogu
1,9 km30 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m4 minToidupood
500 m9 minRestoran
0 m1 minPank
800 m13 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
1,0 km16 minHaigla
4 km10 minVeterinaaria
1,0 km16 minVaba aeg ja loodus
Park
1000 m15 minRand
4 km10 minKeskkond
Suurem tee
2,1 km5 minRaudtee
1,7 km27 minPhoto Tour