Taani
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Taani
  3. Building Land with 5G Coverage in Havndal

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
Maa/krundidEhituskrunt

Building Land with 5G Coverage in Havndal

194 283 DKK ≈ 25 991 €

One Place'is esimest korda nähtud: 5. juuni 2026

Søringen 6D, Havndal, 8970
822 m²
Krunt

Kirjeldus

This plot of building land spans 822 square metres and is located in Havndal, part of Randers Municipality. It features 5G coverage, enhancing connectivity. The land has been on the market for 604 days, reflecting a median time compared to similar plots in the area.

Fotod kategooriate kaupa

Foto allikas: boliga.dk

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Søringen 6D, Havndal, 8970
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
6 km15 min
Raudteejaam
14 km36 min
Lennujaam
45 km1.9h

Haridus

Lasteaed
8 km21 min
Ülikool
28 km1.2h
Raamatukogu
650 m10 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
500 m8 min
Toidupood
8 km21 min
Restoran
7 km18 min
Pank
9 km22 min

Tervishoid

Apteek
9 km23 min
Arst
9 km22 min
Haigla
22 km58 min
Veterinaaria
9 km23 min

Vaba aeg ja loodus

Park
8 km22 min
Rand
8 km20 min

Photo Tour

Õhuvaade - Building Land with 5G Coverage in Havndal

land plot

Building Land with 5G Coverage in Havndal
194 283 DKK ≈ 25 991 €

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor