Müükhouse
3-bedroom house in Sint-Truiden
349 497 €
2774 €/m²
Lepelstraat 4, 3800 Sint-Truiden
3
Magamistoad
1
Vannitoad
126 m²
Elamispind
66 m²
Asukoht
Lepelstraat 4, 3800 Sint-Truiden
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m2 minRaudteejaam
800 m13 minLennujaam
41 km1.8hHaridus
Lasteaed
100 m2 minKeskkool
14 km37 minÜlikool
17 km43 minRaamatukogu
300 m5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
400 m6 minRestoran
400 m6 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
600 m10 minHaigla
400 m6 minVeterinaaria
5 km14 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
22 km56 minKeskkond
Suurem tee
1,8 km28 minRaudtee
800 m13 minPhoto Tour

facade

living room

terrace patio

bathroom