Müükhouse
Woning te koop: Dreef 116 3956EW Leersum
425 000 €
3346 €/m²
Dreef 116, 3956EW Leersum
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
127 m²
Elamispind
217 m²
Krunt
Kirjeldus
Fijne uitgebouwde eindwoning, op goede locatie vlak bij alle voorzieningen. Deze uitgebouwde eindwoning, ligt op een gewilde locatie, vlak bij de voorzieningen van het dorp: de basisschool en het park rondom de Binder zijn op loopafstand en het gezellige centrum met winkels ligt op fietsafstand. De woning is netjes onderhouden, energiezuinig (B-label) en is aan de achterzijde en naar de zijkant ui...
Ehitusaasta1976
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: aanbod.vastgoednederland.nl
Energiatõhusus
Energiaklass
B
Class B
Asukoht
Dreef 116, 3956EW Leersum
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
400 m5 minRaudteejaam
7 km18 minLennujaam
53 km2.3hHaridus
Lasteaed
100 m2 minÜlikool
16 km42 minRaamatukogu
100 m2 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m10 minToidupood
600 m10 minRestoran
600 m10 minPank
6 km16 minTervishoid
Apteek
600 m10 minArst
5 km14 minHaigla
13 km34 minVeterinaaria
7 km17 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
4 km10 minKeskkond
Raudtee
5 km12 minPhoto Tour

Asukoht
Dreef 116, 3956EW Leersum
Täpne asukoht