Müükapartment
4-room apartment in Rotterdam
399 500 €
4390 €/m²
Beukelsweg 17B 02, 3022GB Rotterdam
4
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
91 m²
Elamispind
Ehitusaasta1925
Korrus2
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: aanbod.vastgoednederland.nl
Energiatõhusus
Energiaklass
C
Class C
Asukoht
Beukelsweg 17B 02, 3022GB Rotterdam
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,6 km26 minMetroopeatus
1,1 km17 minLennujaam
3,0 km8 minHaridus
Lasteaed
700 m11 minAlgkool
800 m13 minKeskkool
800 m13 minÜlikool
1,1 km17 minRaamatukogu
900 m14 minKaubandus ja teenused
Supermarket
0 m1 minToidupood
300 m5 minRestoran
400 m6 minPank
1,9 km30 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
800 m13 minHaigla
1,5 km24 minVeterinaaria
1,6 km25 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
3 km8 minKeskkond
Suurem tee
1,5 km24 minRaudtee
300 m5 minPhoto Tour

Asukoht
Beukelsweg 17B 02, 3022GB Rotterdam
Täpne asukoht