Müükhouse
Waterfront Villa with Sea View in Saint-Aygulf
4 900 000 €
19 600 €/m²
6
Toad kokku
5
Magamistoad
4
Vannitoad
250 m²
Elamispind
1020 m²
Krunt
150 m²
Terrass
Kirjeldus
This six-bedroom, five-bathroom villa features a modern and contemporary design, located in a quiet area with a sea view. The property includes a 150 m² solarium terrace, a landscaped garden with a swimming pool, and a hot tub. It is equipped with home automation, air conditioning, and a security system, and is a short walk from local shops.
Ehitusaasta2014
SeisukordSuurepärane
KüteElekter
Turvalisus24/7
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
48 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalKeskkool
5 kmÜlikool
27 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
13 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
5 kmHaigla
6 kmVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.