Müükapartment
2-room apartment in Tallinn
118 000 €
2950 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
40 m²
Elamispind
Ehitusaasta1965
SeisukordSuurepärane
OmandKaasomand
Korrus3 / 4
Lisaomadused
Parkla
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.lv
Energiatõhusus
Energiaklass
G
Class G
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
3 kmLennujaam
8 kmHaridus
LähedalPank
4 kmTervishoid

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.