Tšehhi
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Tšehhi
  3. Virtual Office Space in Kladruby nad Labem
1 / 2
ÜürÄripind

Virtual Office Space in Kladruby nad Labem

99 CZK ≈ 4 € / kuus
99 CZK/m² ≈ 4 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 27. juuli 2026

Kladrub nad Labem
1 m²
Elamispind
1 m²
Krunt

Kirjeldus

This commercial property offers a virtual office space in Kladruby nad Labem, located in a quiet part of the town. The package includes the designation of a company address with a business firm and identification number. The space is available for a five-year rental period.

SeisukordHea

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: eurobydleni.cz

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Kladrub nad Labem
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
350 m5 min
Raudteejaam
3 km9 min
Lennujaam
17 km45 min

Haridus

Lasteaed
2,8 km7 min
Ülikool
18 km47 min
Raamatukogu
9 km23 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
6 km15 min
Toidupood
2,9 km8 min
Restoran
3 km9 min
Pank
6 km16 min

Tervishoid

Apteek
3,0 km8 min
Arst
7 km17 min
Haigla
16 km40 min

Vaba aeg ja loodus

Park
2,6 km7 min
Rand
4 km9 min

Keskkond

Raudtee
3 km8 min
Kuulutuse allikad
Eurobydleni CzEurobydleni CzAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
LEVNÉ SKLADY s.r.o.
Kristýna Paseková
Viide: 224

Photo Tour

Kabinet - Virtual Office Space in Kladruby nad Labem

home office

Kabinet - Virtual Office Space in Kladruby nad Labem

home office

Virtual Office Space in Kladruby nad Labem
99 CZK ≈ 4 € / kuus99 CZK/m² ≈ 4 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Kladrub nad Labem
Kladruby nad Labem · 1 m²

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor