Müükhouse
Village House with Courtyard in Saint-Pons-De-Thomieres
50 000 €
556 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
90 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom village house features a kitchen, living room, and WC on the ground floor. The property includes a courtyard and is situated in the village centre. The property requires renovation work, including electrical updates, insulation, and window replacements.
Ehitusaasta1900
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust2
Lisaomadused
Sisustatud köök
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: iadfrance.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
207 kWh/m²/yrE
Class E — 207 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
64 kg CO²/m²/yrE
Class E — 64 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
96 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
40 kmRaamatukogu
LähedalRand
14 kmPhoto Tour

other room

Village House with Courtyard in Saint-Pons-De-Thomieres
50 000 €
556 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Lucie Rouanet
IAD France
Viide: 1993258
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.