Müükhouse
Villa with Sea View in Pesaro
650 000 €
3333 €/m²
6
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
195 m²
Elamispind
80 m²
Aed
Kirjeldus
This villa, located in Pesaro's central seafront area, features three bedrooms and two bathrooms. It includes a private garden of approximately 80 m², a 22 m² dependance, and a spacious 3-metre-high taverna. The property offers two independent entrances and is situated near the city centre and the coast.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
26 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
11 kmRaamatukogu

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.