Müükhouse
Villa with Sea View and Pool in Porto Empedocle
499 000 €
1188 €/m²
Via Mandarino, Porto Empedocle
5
Toad kokku
4
Vannitoad
24/7
Turvalisus
420 m²
Elamispind
Kirjeldus
This five-bedroom, four-bathroom villa features a private garden with a 10x4 metre pool and two external showers. The property includes a large outdoor kitchen with sea views, accessible from both the house and garden. The interior offers a spacious open-plan living area with Spanish cotto flooring, a study or guest room, and a wellness bathroom with a jacuzzi. The semi-basement provides approxima...
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
2,8 km7 minRaudteejaam
3 km9 minLennujaam
103 km4.5hHaridus
Lasteaed
4 km11 minÜlikool
8 km21 minRaamatukogu
2,4 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
1,8 km29 minRestoran
600 m9 minPank
2,6 km7 minTervishoid
Apteek
1,1 km17 minArst
1,2 km19 minHaigla
9 km22 minVaba aeg ja loodus
Park
2,5 km7 minRand
700 m12 minKeskkond
Raudtee
2,8 km7 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.