Müükhouse
Villa with Private Pool near San Juan de los Terreros
513 000 €
2270 €/m²
3
Magamistoad
3
Vannitoad
226 m²
Elamispind
207 m²
Krunt
Kirjeldus
This villa features three bedrooms and three bathrooms, with a private pool and a spacious private garden. Situated in a gated residential community, it is located just 250 meters from La Entrevista beach in San Juan de los Terreros. The property includes a private underground garage with space for at least two cars and bicycles, and offers a Mediterranean lifestyle with high-end details.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
68 kmHaridus
Ülikool
31 kmRaamatukogu
8 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
7 kmTervishoid
Haigla
13 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
9 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.